Pravá čarodějnice? Směšné.

27. října 2011 v 19:20 | Katkaklem
Koukala jsem se na web www.paranormalnijevy.cz a tam jsem našla článek, jak autor píše o tom, že nějaký chlap natočil v lese pravou čarodějnici. V celém článku najdete můj názor a video.

Musím se omluvit, ale je to vtipné, směšné a ubohé. Do článku autor psal "No, může být! Proč také ne? Nikdo neříkal, že neexistují. Je tu tolik neprozkoumaných částí světa, že nějaká čarodějka může být někde schovaná. Možná toto je čarodějka. Pouze věc názoru." a přiložil k tomu i níže zmíněné video. Můj názor je, že buď se nevyzná s podvodech a nebo se moc dívá na filmy. Rozhodně si stojím za názorem, že něco jako "čarodějka" může být. Ale rozhodně to nebude v této podobě, v tomto lese a vůbec.

Jelikož nikdo nemá rád pochybnosti vůči své osobě a svému názoru, pokusím se autorovi nastínit své dojmy a jsem pevně přesvědčena, že i Vy mě v tom podpoříte, pač si těch chyb i vy všimnete.

Hned, jak "čarodějnice" přijde na scénu zaskočí Vás její převlek. "Co to má být?" řeknete si. Vypadá, jako by šla z maškarní. A ano, tento "kostýmek" zakoupíte (popřípadě si uděláte) kdekoliv. A nejlépe se bude prodávat právě na Halloween, který se k nám již blíží.

Efekty "kouzel" se dají udělat v lepším programu pro tvorbu videí.

To, že chodí tak jak chodí nepřirovnávejte k jejímu vzhledu, ale k jejím směšně velkým chodidlám.

A ano, teď je tu opravdu veliký kousek se zmizením čarodějnice. Kam se poděla? Zaostřeme blíže k obrazovce a všimněme si, jak to problikne, což znamená, že je to video sestříhlé.

Nenechme se zaskočit ani tím, že se poté její převlek zvedne sám od sebe ze země. Dokázali bychom to i my! Mohli bychom to přidělat na provázek a nahoře z větve škubnout, aby se to zvedlo. Poté to znovu problikne a hle! Je tam zase postava! Chudák, doufejme že se "nepřemístila" někam mezi lidi, asi by neuvítali, kdyby uviděli nahou ženu někde na náměstí.

No a to by bylo asi tak vše. Můžu pouze doufat, že to autor nemyslel vážně.

Samozřejmně jsem toho názoru, že čarodějnice existují. Ano, autor měl pravdu, věc názoru, ale ne v tomto případě.
No, posuďte samy.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama