Historie tohoto blogu

20. října 2016 v 10:36 | Kie* |  PÍŠU

Vážně je tento blog tak strašně moc starý? No, dle mého názoru, tak ano. Šest let mi přijde vážně docela dlouhá doba. Jistě vás zajímá ne, vážně si nemyslím, že vás to zajímá, čím si tento blog prošel. Ač jsem na blogové scéně přes 6 let, tak zrovna tento blog měl být zaměřen přímo na jednu jedinou věc - záhady a tajemno. Celou tu dobu jsem to dodržovala, až do doby, než jsem dostala jinou nabídku. Jakou? No, čtěte v celém článku.


Má práce na tomto blogu nepřišla tak úplně vnivěč. Samozřejmě, že mé články nestáli téměř za nic - bylo mi kolem patnácti let, ale měla jsem nastudované zajímavé a aktuální informace. Problém byl ten, že jsem je zřejmě neuměla dostatečně formulovat. Kámen úrazu blogování. Kdo ví? Třeba to nebudu zvládat ani teď.

Na tento blog zřejmě absolutní náhodou narazil jeden klučina, který se stejně tak jako já, věnoval záhadám a vlastnil i blog, který byl o něco více rozrostlejší než ten můj a hlavně měl výstižnější název. Dostala jsem od něj nabídku přesunout se z mého blogu na jeho a psát pro něj články. Teď už bych to asi neudělala, ale tehdá jsem měla takovou vizi, že by nebylo vůbec od věci, aby se všichni fanoušci záhad spojili v jedno a udělali největší český blog o záhadách. No řekněte, není to krásná představa? Konec konců, líbilo by se mi to i teď, ale po té co jsem spolupracovala s tím klukem, mě veškerá snaha kohokoliv spojovat absolutně přešla. No nic - tento blog jsem tedy opustila a pracovala jsem na tom jeho (ne, nebudu tu zveřejňovat adresu - stejně ten blog už někdo napadl a změnil. Je to škoda, protože když se na ty stránky podívám, tak se nesmírně bavím. Majitel webu si musel udělat fakt spousty nepřátel, když takhle dopadl jeho nejvíce navštěvovaný blog v čr). Nejdříve jsem psala články pouze pro blog a pak jsem dostala i tu možnost pracovat na jeho FB stránkách (také je zveřejňovat nebudu, jistě byste je ale všichni znali). Byly to krásné dva roky, kdy jsem se skoro plně věnovala našim fanouškům a nic jsem vcelku neřešila. Ani nevím, co se pak stalo, ale ty hádky mezi majitelem a námi byly vážně dost kruté a tak jsem se rozhodla odejít zase po svých. Konec konců, však já z toho nic neměla. Dělala jsem pro někoho, kdo si pak veškerou slávu sežral sám. Kdyby mu odešli všichni, tak by to mohl rovnou zabalit, pač sám nebyl schopen téměř ničeho. Na co asi měl nás, že?! Nebyl to však konec mé "kariéry" v oblasti záhad. Vytvořila jsem ještě jeden blog, kde jsem chtěla spolu s jednou milou slečnou, která odešla se mnou, začít psát samy za sebe. Pak jsem ale přišla na to, že blog.cz mi zrovna moc nevyhovuje a tak jsem přešla na weebly.com. A jsem s ním spokojená do teď. Už je to také pár let, co tento web vlastníme a myslím, že to ani jednu z nás nepřestalo bavit.

No a tak kdysi skončil můj blog - přestěhováním na místo, na které nechce nikdo! No, ale jsem zpět a znova ho hodlám rozjet. Ač jsem si tedy kdysi slíbila, že tento blog bude čistě o záhadách, tak to musím porušit. Ztratil by jinak absolutní smysl. Nač mít dva takové weby, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama